(?)
Otwórz konto
Zaloguj się
2015.03.27, godz. 14:09
bossaMobile - nowa aplikacja giełdowa
kontakt

Kurs giełdowy

Witamy na stronach edukacyjnych prowadzonych przez DM BOŚ. Postaramy się Państwa przeprowadzić przez tajniki i niuanse inwestowania.

Nasi pracownicy, współpracownicy oraz zaprzyjaźnieni autorzy w przystępny sposób przedstawiają tematy, które zainteresują zarówno osoby dopiero zaczynające przygodę z giełdą jak i zaawansowanych graczy.

Dla początkujących

W związku z tym, że ogrom materiałów może przestraszyć początkujących inwestorów oznaczyliśmy teksty, które powinni przeczytać w pierwszej kolejności.

Składają się one na Kurs Giełdowy. Wybraliśmy tylko 10 tekstów, co oznacza, że po ich przeczytaniu, początkujący inwestor nie może czuć się guru rynkowym. To tylko początek drogi.

Kurs giełdowy - dla początkujących:


Dla zaawansowanych

Rynki się zmieniają. Powstają nowe instrumenty, ryzyka, rynki. Pojawiają się nowe okazje czy metody inwestycyjne.
Czy warto poszerzać wiedzę giełdową? Uważamy, że tak.

Dlatego dzielimy się swoimi doświadczeniami, pokazujemy nowinki z rynku, obnażamy słabości metod, które przestały działać. Wprowadzamy również inwestorów w świat instrumentów pochodnych - kontraktów i opcji np. w Kursie o Opcjach.

Szkolenia i blogi

Dla osób, które od czytania "suchych tekstów" wolą kontakt z ich autorami, proponujemy serwis blogi.bossa.pl oraz szkolenia giełdowe.

Głównym celem serwisu blogi.bossa.pl jest edukacja i wymiana myśli. Blog nie "odrobi lekcji" za inwestora. Ma jedynie spełniać rolę drogowskazu. Ukierunkować i wskazać, gdzie warto szukać. Blogi.bossa.pl nie tworzą ludzie wszystkowiedzący. Piszą ludzie doświadczeni ale i otwarci na nowe pomysły. Warto czerpać z ich wiedzy. Nie warto powielać błędów do których się przyznają.

Pracownicy DM BOŚ chętnie uczestniczą w szkoleniach i spotkaniach z inwestorami. Staramy się również wspomagać merytorycznie inicjatywy studenckie. Zapraszamy do zapoznania się listą szkoleń i wykładów.

Relacje wideo ze szkoleń oraz webinarów można znaleźć na naszym kanale Youtube :

Nie jesteśmy w stanie być we wszystkich miejscach, w których inwestorzy potrzebują edukacji. Ale od czego jest internet i szkolenia online. Zachęcamy inwestorów do zaglądania na stronę bossa.pl/edukacja/szkoleniaonline/, na której zamieszczamy listę internetowych spotkań z naszymi specjalistami.

Osobom czującym niedosyt wiedzy, polecamy literaturę, którą uważamy za wartościową - literatura polecana.

bossabank bos bank logo
Grupa kapitałowa
Finansowa Marka Roku 2015Finansowa Marka Roku
za najlepszy wizerunek
i doskonałą ofertę
na rynku inwestycyjnym.
nagroda GPW najwiekszy udzial w obrotach na pochodnych Nagroda GPW za największy udział w wolumenie obrotów instrumentami pochodnymi bez transakcji animatora w 2013r.najlepszy dom maklerski nagroda 2014Nagroda "Byki i Niedźwiedzie" gazety giełdy i inwestorów "Parkiet", w kategorii Najlepszy Dom Maklerski 2013r.