Kariera w GIEŁDA-DM BOŚ - bossa.pl
2019.01.16, godz. 03:08
kontakt

Dom Maklerski BOŚ S.A. istnieje na rynku od ponad 20 lat. Posiada sieć oddziałów na terenie całego kraju. Jako pierwszy w Polsce uruchomił obsługę rachunków inwestycyjnych przez Internet. Obecnie serwis bossa.pl to jeden z najbardziej rozbudowanych serwisów inwestycyjnych.

Dlaczego warto z nami pracować?

Inwestor w Kapitał Ludzki
Jako jeden z wiodących Domów Maklerskich, mamy wiele możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
Nasz zespół składa się obecnie z niemal 250 pracowników - doświadczonych i otwartych profesjonalistów, w każdym z obszarów pracujących z taką samą energią, pasją i zaangażowaniem.

W 2012 roku otrzymaliśmy tytuł „Inwestora w Kapitał Ludzki", którym wyróżnia się organizacje przywiązujące szczególną wagę do działań na rzecz rozwoju pracowników, prowadzące odpowiedzialną politykę personalną i charakteryzujące się przyjazną atmosferą pracy.

Dołączając do nas zyskujesz:

  • ciekawe zadania i innowacyjne projekty
  • pracę w zespole profesjonalistów - jesteśmy w czołówce domów maklerskich
  • ciągłe doskonalenie i zdobywanie nowej wiedzy - oprócz pracy z profesjonalistami, masz szansę na udział w wielu ciekawych projektach, jesteśmy także otwarci na wiele nowych pomysłów i idei
  • możliwość brania udziału w rekrutacjach wewnętrznych - kreujemy politykę promocji wewnętrznych kandydatów
  • stabilne zatrudnienie i pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwijania różnych zainteresowań - sami redagujemy nasz magazyn wewnętrzny, uprawiamy różne dyscypliny sportowe, rozwijamy pasje plastyczne, muzyczne, i wiele innych

Stawiamy na ambitnych ludzi z potencjałem i zaangażowaniem, bo dzięki taki osobom tworzymy na co dzień niepowtarzalną atmosferę i sukces!

Dołącz do nas i rozwijaj się z nami.


Aktualnie poszukujemy:

 

Administrator Vmware/NetApp 

 

Programista C ++ 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA APLIKUJĄCYCH

Niniejsza klauzula informacyjna została przygotowana w związku z obowiązkiem informacyjnym wynikającym z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”).
bos bank logo
Grupa kapitałowa
Nagroda specjalna i tytuł BROKERA ROKU 2015
Nagroda specjalna i tytuł BROKERA
ROKU 2015, przyznane przez GPW.

Finansowa Marka Roku: wyrazista mlogo_FMR2018new.jpgarka promująca edukację, umocnienie pozycji lidera rynku kontraktów terminowych.

nagroda najlepszy dom maklerski 2015
Najwyższa ocena dla DM BOŚ w ankiecie czytelników Gazety Giełdy Parkiet 2015r.