Aktualność

Nowe CFD w ofercie forexowej DM BOŚ

Od początku czerwca dociekliwi inwestorzy znajdują w ofercie DM BOŚ – również na rachunkach demo na platformie MT4 – 7 nowych instrumentów inwestycyjnych CFD poszerzających ofertę kliencką.

Są wśród nich CFD na akcje z GPW i na futures z Chicago Mercantile Exchange. 

FUS2000. – CFD na kontrakt futures z CME na indeks małych spółek Russell2000 z depozytem 10% i mnożnikiem 100, przez niektórych uznawany za lepszy barometr rynku niż duże indeksy.
4 CFD na spółki z GPW uzupełniają pakiet indeksu WIG20: ALE_PL, CDR_PL, DNP_PL, i PCO_PL z depozytem 20% i mnożnikiem 1. 

Ofertę dopełniają CFD związane z rynkiem walut cyfrowych:

FBTC. -  to CFD na kontrakt terminowy oparty o Bitcoin’a, notowany na Chicago Mercantile Exchange. Z depozytem 50%, mnożnikiem 1 i minimalną wielkością zlecenia 0,01.
FETH. - to CFD na Ethereum – oparty podobnie na kontrakcie futures z CME, z depozytem 50%, mnożnikiem 10 i również dostępny jako mikrolot 0,01. 

W sumie oferta DM BOŚ urosła o kolejnych 7 instrumentów dostępnych na MT4. 

Od początku maja klienci korzystają też z obniżki spreadów na podstawowych parach walutowych i  metalach szlachetnych - srebrze, złocie i ropie. Na platformie MT4 jest już dostępnych ponad 130 instrumentów – więcej niż cały WIG20, CFD na indeksy zagraniczne, rynki towarowe, walutowe i kryptowaluty. 

Zwiększyliśmy też klienckie limity inwestycyjne na CFD na polskie akcje z 100k na 500k, zmniejszyliśmy też do 0.19% prowizje na nie i nie naliczamy codziennych punktów swapowych na CFD oparte o future na indeksy i towary.

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.

70% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. 

Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Dokumenty zawierające kluczowe informacje (KID), w tym informacje o ryzykach i ponoszonych kosztach dotyczące poszczególnych instrumentów wskazanych w  niniejszym komentarzu dostępne są na stronie internetowej https://bossafx.pl/regulacje/kid oraz w POK DM BOŚ. Na życzenie klienta, KID może być przekazany w formie papierowej na adres korespondencyjny lub w formie elektronicznej w pliku PDF na adres poczty elektronicznej Klienta.
 

1/1