Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z najdłużej działających domów maklerskich w Polsce. Zapewniamy naszym Klientom i Partnerom kompleksową ofertę produktową. Wyróżniamy się zastosowaniem i wykorzystaniem do obsługi naszych klientów innowacyjnych i nowoczesnych technologii.

 

Od ponad 25 lat dzięki wspólnej pracy, pasji i zaangażowaniu naszego Zespołu z sukcesem utrzymujemy pozycję lidera na rynku usług maklerskich w kraju. 

Jakie benefity
możesz od nas otrzymać?

Możliwości rozwoju

Oferujemy różne możliwości rozwoju zawodowego. Umożliwiamy udział we wszelkich formach podnoszenia kwalifikacji, takich jak szkolenia, kursy, konferencje, studia. Dofinansowujemy naukę języka angielskiego. Posiadamy własną biblioteczkę.

Zdrowie i sport

W trosce o zdrowie naszych pracowników zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz możliwość otrzymania karty Multisport. Również rodziny naszych pracowników mają możliwość skorzystania z tych świadczeń na preferencyjnych zasadach.

Wsparcie

Czasami w życiu zdarzają się nieprzewidziane sytuacje losowe. Wspieramy naszych pracowników poprzez możliwość otrzymania wsparcia finansowego w różnych trudnych sytuacjach życiowych.
 

Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

Wychodzimy naprzeciw różnym sytuacjom i potrzebom pracowników i rozumiemy sytuacje, które uniemożliwiają pojawienie się w biurze, ale nie są przeszkodą w wykonywaniu pracy.

Działania
charytatywne

Regularnie wspieramy i organizujemy różnego rodzaju działania oraz akcje, które mają na celu niesienie pomocy na rzecz m.in. osób potrzebujących i ochrony środowiska.

Spotkania integracyjne

Nasze sukcesy to zasługa zgranych zespołów, które mają możliwość budowania relacji i poznawania się podczas organizowanych przez nas wyjść i wyjazdów firmowych.
 

Proces rekrutacji

Zgłoszenie
online

Wybierz spośród publikowanych przez nas ogłoszeń to, które odpowiada Twoim wymaganiom, zainteresowaniom i posiadanym kompetencjom.
Prześlij nam swoją aplikację.

Analiza Twojej aplikacji

Jeżeli Twoje doświadczenie i wiedza będą pasować do stanowiska, na które rekrutujemy, skontaktujemy się z Tobą zapraszając na spotkanie.

Rozmowa kwalifikacyjna

Na spotkaniu wspólnie omówimy swoje oczekiwania i wymagania związane z ewentualną współpracą. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, proces rekrutacyjny składał się będzie z jednego, dwóch spotkań oraz ewentualnie testów wiedzy.

Powiadomienie o rezultacie

Niezależnie od ostatecznej decyzji zawsze otrzymasz od nas informację zwrotną o wynikach rekrutacji.

1/1