Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z najdłużej działających domów maklerskich w Polsce. Zapewniamy naszym Klientom i Partnerom kompleksową ofertę produktową. Wyróżniamy się zastosowaniem i wykorzystaniem do obsługi naszych klientów innowacyjnych i nowoczesnych technologii.

 

Od niemal 25 lat dzięki wspólnej pracy, pasji i zaangażowaniu naszego Zespołu z sukcesem utrzymujemy pozycję lidera na rynku usług maklerskich w kraju. 

Jakie benefity
możesz od nas otrzymać?

Oferujemy naszym pracownikom różne możliwości rozwoju zawodowego. Umożliwiamy udział we wszelkich formach podnoszenia kwalifikacji, takich jak szkolenia, kursy, konferencje, studia. Dofinansowujemy naukę języka angielskiego. Posiadamy własną biblioteczkę.

Wychodzimy naprzeciw różnym sytuacjom i potrzebom życiowym pracowników i rozumiemy, że zdarzają się sytuacje, które uniemożliwiają pojawienie się w biurze, ale nie są przeszkodą do wykonywania powierzonych zadań.

W trosce o zdrowie naszych pracowników zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz możliwość otrzymania karty Multisport. Również rodziny naszych pracowników mają możliwość skorzystania z tych świadczeń na preferencyjnych zasadach.

Nasze sukcesy to zasługa zgranych zespołów, które mają możliwość budowania relacji i poznawania się podczas organizowanych przez nas wyjść i wyjazdów firmowych.

Czasami w życiu zdarzają się nieprzewidziane sytuacje losowe. Wspieramy naszych pracowników poprzez możliwość otrzymania wsparcia finansowego w różnych trudnych sytuacjach życiowych.

Wspieramy i organizujemy różnego rodzaju działania i akcje mające na celu niesienie pomocy na rzecz m.in. osób potrzebujących i ochrony środowiska.

Proces rekrutacji

Zgłoszenie
online

Wybierz spośród publikowanych przez nas ogłoszeń to, które odpowiada Twoim wymaganiom, zainteresowaniom i posiadanym kompetencjom.
Prześlij nam swoją aplikację.

Analiza Twojej aplikacji

Jeżeli Twoje doświadczenie i wiedza będą pasować do stanowiska, na które rekrutujemy, skontaktujemy się z Tobą zapraszając na spotkanie.

Rozmowa kwalifikacyjna

Na spotkaniu wspólnie omówimy swoje oczekiwania i wymagania związane z ewentualną przyszłą współpracą. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, proces rekrutacyjny składał się będzie z jednego bądź dwóch spotkań oraz ewentualnie testów wiedzy.

Powiadomienie o rezultacie

Niezależnie od ostatecznej decyzji zawsze otrzymasz od nas informację zwrotną o wynikach rekrutacji.

1/1