Aktualność

X edycja GPWInnovationDay

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, cc group i Dom Maklerski BOŚ SA zapraszają na X edycję konferencji #GPWInnovationDay, podczas której zaprezentuje się 14 dynamicznie rozwijających się spółek z innowacyjnych branż.

W jubileuszowej X edycji konferencji #GPWInnovationDay udział wezmą spółki, które w swojej działalności tworzą i wykorzystują innowacje, wpisując się w kluczowy i coraz szerzej doceniany, także na rynku kapitałowym, trend zrównoważonego rozwoju biznesu oraz konkurują z sukcesem na rynkach zagranicznych.

Podczas dwóch dni konferencji (27 i 28 kwietnia br.) zaprezentują się inwestorom spółki, których działalność wpisuje się w definicję „EXPANSION OF INNOVATION”, czyli firmy, które odniosły niepodważalny sukces międzynarodowy i są światowymi liderami innowacyjności oraz spółki które mają za sobą udaną transformację w kierunku „GREEN ECONOMY”, czyli są liderami szeroko rozumianej odpowiedzialności za środowisko.

Pierwszego dnia konferencji (27.04.), prezentacje przeprowadzą spółki: ML SYSTEM, ONDE, ARCTIC PAPER, SELVITA, GROCLIN, CREOTECH INSTRUMENTS oraz DATA WALK.

Drugiego dnia konferencji (28.04.), prezentować się będą spółki: MOBRUK, GRODNO, XTPL, XTB, FBSerwis (Grupa BUDIMEX), VIGO SYSTEM oraz 3LP.

Lista uczestników i szczegółowy harmonogram spotkań jest dostępny na stronie wydarzenia: https://gpwinnovationday.pl/ O

#GPWInnovationDay odbywa się 27 i 28 kwietnia br. w formule online, a udział w niej jest bezpłatny.

1/1