Aktualność

DM BOŚ kolejny raz nagrodzony!

Finansowa Marka Roku 2023 dla Domu Maklerskiego BOŚ SA

Miło nam poinformować, że Dom Maklerski Banku Środowiska S.A. został nagrodzony znakiem Finansowa Marka Roku 2023 w kategorii Dom Maklerski.

W uzasadnieniu czytamy: „ Za wprowadzanie do oferty wysokiej jakości produktów związanych z inwestowaniem na giełdach polskiej i zagranicznych oraz edukowanie klientów w obszarze odpowiedzialnego i świadomego inwestowania.”

DM BOŚ jest jednym z najdłużej działających domów maklerskich w Polsce, na rynku istnieje od ponad 25 lat. Jest członkiem grupy kapitałowej BOŚ. Wieloletni lider rynku kontraktów terminowych nagradzany przez Prezesa GPW za aktywność na tym rynku. Od kilkunastu lat zajmuje miejsce na podium w rankingu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Biuro sukcesywnie poszerza swoją ofertę o innowacyjne rozwiązania. DM BOŚ oferuje klientom wysokiej jakości, nowoczesne produkty związane z inwestowaniem na giełdach polskiej i zagranicznych. Wspiera inwestorów szkoleniami, analizami, rekomendacjami i komentarzami ekspertów. Biuro oferuje szybki i doceniany system transakcyjny oraz wyspecjalizowane narzędzia do inwestowania zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Dziękujemy!

1/1