Aktualność

Rynki inwestycyjne od kuchni – DM BOŚ na trasie

Dom Maklerski BOŚ rusza w trasę po Polsce.

Zapraszamy inwestorów na spotkanie z ekspertami DM BOŚ i rozmowę o rynku inwestycyjnym od kuchni. Dawno się nie widzieliśmy, a sporo przez ostatnie lata się zmieniło. Na rynku przybyło wielu nowych inwestorów, z którymi chętnie podzielimy się wiedzą. Czujemy, że brakuje nam bezpośredniego kontaktu. To będzie okazja na spotkanie i rozmowę z analitykami, którzy codziennie publikują swoje opracowania w mediach.

Spotkania odbędą się w 8 miastach, poczynając od połowy października. Proponujemy klasyczną formułę popołudniowych spotkań – w kameralnych wnętrzach hoteli, przy kawie. Będziemy mieli okazję wymienić spostrzeżenia dotyczące tego co przed nami do końca roku na rynku giełdowym, surowcowym i walutowym. Opowiemy też o siłach rynkowych wpływających na zachowanie rynków, o tym jak te siły identyfikować, jak i czym je mierzyć.

Spotkania ruszają 17 października, zaczynamy od Łodzi – potem trafimy do Poznania, Gdańska, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Warszawy i Lubina.

Ramowy program:

  • Jak mierzyć apetyt na ryzyko?
  • Analiza wolumenu, czyli jak zrozumieć i wykorzystać działania smart money na rynku. Bundy, Treasuries, a może obligacje Skarbu Państwa – czy handel papierami dłużnymi to dobry pomysł w obecnych czasach?
  • Koniec roku - czym może nas zaskoczyć na rynku FX, giełdach i rynkach surowcowych?
  • Czy można zarabiać na zmianach klimatu? Trading uprawnieniami do emisji CO2.
     

Szczegółowy harmonogram i zapisy na stronie Rynek inwestycyjny od kuchni - zapisz w kalendarzu (bossafx.pl)

1/1