Główna treść
Aktualność

„Platynowy Megawat” TGE ponownie dla DM BOŚ

Towarowa Giełda Energii raz kolejny doceniła zaangażowanie i wkład DM BOŚ w rozwój rynku energii. 

W ramach podsumowania Roku Giełdowego 2025 na Towarowej Giełdzie Energii, Dom Maklerski BOŚ został uhonorowany prestiżową nagrodą „Platynowy Megawat” za największą aktywność na rynkach energii elektrycznej w 2025 roku.
Statuetkę dla Domu Maklerskiego BOŚ S.A. odebrał Andrzej Zakrzewski, Zastępca Dyrektora DM BOŚ podczas uroczystej Gali Podsumowania Roku Giełdowego, w ramach XVIII Forum Obrotu, które odbyło się 22 czerwca 2026 roku w Szklarskiej Porębie. 

 



 

1/1