Komunikat prasowy DM BOŚ z dnia 6 kwietnia 2020 r.

DM BOŚ dołącza do akcji  #Zostań w domu. 

Warszawa, 6 kwietnia 2020 roku - Dom Maklerski BOŚ  udostępnił możliwość otwarcia rachunku inwestycyjnego online.  Od dziś wystarczy telefon komórkowy i/lub komputer z dostępem do Internetu, żeby założyć rachunek maklerski!

W odpowiedzi na wyjątkową sytuację związaną z epidemią koronawirusa,  DM BOŚ w trybie wyjątkowym wdrożył nową funkcjonalność w swoim systemie transakcyjnym.

Od kwietnia  tego roku klienci będą mogli elektronicznie (online) podpisać umowę o prowadzenie rachunku maklerskiego.

Co to oznacza dla nowych klientów? Maksymalne uproszczenie i przyspieszenie procesu dzięki możliwości podpisania umowy bez konieczności wychodzenia z domu. 

Po wysłaniu wypełnionego wniosku rejestracyjnego Klient otrzyma maila weryfikacyjnego, który przekieruje go do eWniosku. Po wgraniu do systemu skanów lub zdjęć niezbędnych dokumentów wniosek zostanie zweryfikowany i mailem potwierdzony przez biuro. Klient otrzyma maila zwrotnego i będzie mógł zalogować się do rachunku i aktywować (elektronicznie) dalsze usługi.

"Nad wdrożeniem elektronicznego podpisania umowy ramowej pracowaliśmy od kilku miesięcy. W trosce o bezpieczeństwo klientów i naszych pracowników przyśpieszyliśmy pracę w celu jak najszybszego sfinalizowania projektu.” – mówi Radosław Olszewski, prezes DM BOŚ. „Przedsięwzięcie było bardzo złożonym procesem i angażowało duże zasoby z wielu działów.  Jestem dumny z zespołu pracującego nad tym projektem, że był w stanie w tak krótkim czasie dokończyć wszystkie prace.” Dodaje.

Wierzymy, że dzięki wprowadzonej zmianie użytkownicy zainteresują się rynkiem kapitałowym i chętniej podpiszą umowę prowadzenia rachunku maklerskiego. 
 

1/1