Zdaniem inwestorów, DM BOŚ w 2020 roku był Najlepszym DM w Polsce

Bankier.pl, 05 marca 2021

W 18. Edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) Dom Maklerski BOŚ głosami inwestorów został wybrany Najlepszym Domem Maklerskim 2020 roku.

W badaniu udział wzięło ponad 3000 inwestorów, którzy oceniali  biura maklerskie w dziewięciu kategoriach, m.in.: bezawaryjność i szybkość platformy internetowej, funkcjonalność, jakość obsługi ,  rekomendacji, edukacji, dostęp do rynków zagranicznych i IKE/IKZE.

„Cieszę się bardzo z tego wyróżnienia. Opinia inwestorów indywidualnych jest dla nas najważniejsza, bo to oni są odbiorcami szerokiej palety naszych usług.” – mówi Radosław Olszewski, Prezes Zarządu DM BOŚ SA. „Ubiegły rok był dla nas i dla rynku kapitałowego wyjątkowy — bardzo dynamiczny i pełen wyzwań. Jednocześnie dla branży maklerskiej był to rok niezwykle udany. Uaktywnili się dotychczasowi klienci i, co bardzo cieszy, na rynku pojawiła się rzesza nowych inwestorów. To właśnie oni ocenili nasz serwis jako najlepszy w Polsce”.

Popularna bossa.pl uzyskała wysokie noty m.in. za bezawaryjność i szybkość platformy internetowej, dostęp do rachunków IKE/IKZE i giełd zagranicznych oraz profesjonalizm pracowników DM.

„Noty otrzymane w poszczególnych kategoriach, są dla nas wskazówką i motywacją do utrzymania i podnoszenia jakości. ” – mówi Olszewski. „Dziękuję wszystkim, którzy wypełnili ankietę, tak dobrze nas oceniając. Dziękuję też naszym pracownikom – branża finansowa to praca z klientami, stały kontakt z ludźmi. Dzięki tym relacjom, dzięki pasji i zaangażowaniu całego zespołu regularnie jesteśmy tak wysoko oceniani” – dodaje.

Od 2010 r. DM BOŚ czterokrotnie (2011, 2012, 2019, 2020) zajmował pierwsze miejsce w rankingu. Jako jedyne biuro maklerskie przez wszystkie 18 edycji znajduje się w pierwszej trójce najlepszych  biur na rynku.

Więcej informacji: Ranking domów maklerskich SII 2020: DM BOŚ obronił tytuł - Bankier.pl

1/1