Aktualność

bossaInfo - nowy serwis informacyjny dla klientów DM BOŚ

bossaInfo w DM BOŚ – nowy serwis informacyjny dla klientów Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. To kolejny element dopełniający ofertę kliencką - po wprowadzeniu w 2019 i 2020 roku nowych wersji publicznych serwisów bossa.pl i bossafx.pl czas na część dla zalogowanych.

bossaInfo to zestaw funkcjonalnych widżetów (interaktywnych kafelków), które można dowolnie układać i konfigurować na dashboardzie (pulpicie). Wszystko w nowej, spójnej z częścią publiczną, linii graficznej. Całość tworzy przejrzystą, kompaktową mozaikę newsów, notowań i rekomendacji obrazującą co dzieje się na rynku.

W serwisie znajdziesz:
- w pełni konfigurowalny dashboard, który możesz dopasować do swoich potrzeb
- codzienne komentarze giełdowe „Prosto z rynku”
- komunikaty ESPI i PAP
- kalendarz giełdowy i makroekonomiczny
- rekomendacje dla blisko 100 spółek
- raporty miesięczne z Portfelem stworzonym przez analityków DM BOŚ
- wykresy i mapę notowań
- tabelę notowania bez opóźnień dla pakietów zielonych

Elementy dashboardu możesz łatwo przestawiać i zmieniać ich wielkość - pozostałe będą automatycznie adaptować się do nowej kolejności, położenia i rozmiarów. System zapamiętuje na bieżąco twoje ustawienia – przy kolejnym logowaniu powita cię znajomym widokiem.

Widżety są interaktywne i pokazują dane w czasie rzeczywistym dla klientów z pakietem zielonym.

"Sukcesywnie zmieniamy i poprawiamy naszą ofertę, chcemy udostępniać najlepsze narzędzia i informacje dla najbardziej wymagających inwestorów na rynku. Słuchamy opinii naszych klientów bo jest to w naszym wspólnym interesie – mówi Przemysław Sobotowski z DM BOŚ. bossaInfo to element większej układanki składający się na fundamentalne podstawy warsztatu inwestora. Teraz rzut oka na spersonalizowany ekran pozwala błyskawicznie ocenić sytuację i podejmować decyzje." – dodaje.

Na poziomie logowania inwestorzy mają wybór czy wejść od razu do nowego serwisu czy też w dotychczasowy sposób, przez serwis transakcyjny trafić do starego. Obydwa rozwiązania będą równolegle funkcjonowały jeszcze przez kilka tygodni.

1/1