Aktualność

bossaStaticaTrader - nowa, lepsza Statica

Pierwsza odsłona aplikacji Statica z zupełnie nowym modułem transakcyjnym - bossaStaticaTrader.

Ceniona na rynku aplikacja analityczna bossaStatica5 (znana też jako Notowania 5 MAX) zyskała innowacyjną funkcjonalność, pozwalającą na realizację pomysłów inwestycyjnych w ramach jednego ekranu, jednej aplikacji. W rękach świadomego inwestora Statica „ożywa” i wychodzi z roli biernego obserwatora stając się aktywnym uczestnikiem rynku – analizuje i zawiera transakcje zarazem.

Filozofia rozwiązania opiera się na sprawdzonym rynkowo rozwiązaniu Statica5 (znanym też jako Notowania 5 MAX). Obok bazowych informacji o stanie rachunku, posiadanych papierach, zleceniach i transakcjach, inwestorzy dostają aktualizowaną na bieżąco interaktywną formatkę zlecenia. Zlecenia można składać z wielu miejsc, zarówno z części transakcyjnej, jak i analitycznej – również z poziomu wykresów. Aplikacja podpowie, jak dużą pozycję można zająć, ile wyniesie prowizja i dopasuje właściwy rachunek inwestycyjny. Funkcjonalność pozwala na otwarcie kilku okien zleceń dla różnych rachunków w tym samym czasie.

A dla naprawdę szybkich „rewolwerowców” mamy format oneClickTrading – specjalny moduł transakcyjny pozwalający na błyskawiczne transakcje jednym kliknięciem bez potwierdzania zleceń. Niezbędne minimum informacji i maksymalnie szybki czas reakcji na rynkowe wydarzenia.

Wiemy że inwestorzy szukają wszechstronnych rozwiązań pozwalających jednocześnie sprawnie analizować rynki i realizować pomysły inwestycyjne. Nową Staticę można skupić na jednym ekranie – można też ją rozpiąć na kilku monitorach. Rozwiązanie jest elastyczne, czerpie z doświadczeń aktywnych klientów i odpowiada potrzebom nowej fali inwestorów szukających wyrafinowanych rozwiązań – mówi Paweł Kolek, szef rynku wtórnego DM BOŚ.

Dla inwestorów, którzy znają Staticę5 wersja Trader będzie intuicyjnym i świeżym zaproszeniem do świata, który znają i lubią. Podobnie poczują się w niej użytkownicy NOL’a (Notowania on Line, platforma transakcyjna do notowań i zleceń) – podobna jest logika i mechanika ekranów i pulpitów, podobna nawigacja - dodaje. 

Nowa kategoria systemów transakcyjnych – lepsza – nieodkryta do niedawna część Statica jest dostępna w ramach klienckich pakietów Zielonych w DM BOŚ.

Więcej - bossaStaticaTrader | Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska

1/1