Aktualność

Nagroda Byk i Niedźwiedź dla Najlepszego Domu Maklerskiego 2020 r.

Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” nagrodziła DM BOŚ!

Miło nam poinformować, iż Dom Maklerski BOŚ został uznany za Najlepszy Dom Maklerski 2020 r.

24 marca 2021 roku redakcja Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, ogłosiła wyniki plebiscytu. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, ze względu na utrzymujące się ograniczenia, wydarzenie odbyło się w formule online.
W kategorii Najlepszy Dom Maklerski zwycięzca pokonał nominowanych BM PKO Banku Polskiego i BM Pekao.

W uzasadnieniu redakcja zwróciła uwagę na szybką reakcję DM BOŚ i dostosowanie pracy oraz obsługi klienta do kanału on-line.
„…Uderzenie pandemii i ograniczenie kontaktów międzyludzkich wymusiło także zmianę podejścia brokerów do kontaktów z klientami. DM BOŚ na nowe wyzwania odpowiedział jako jeden z pierwszych. Firma w 2020 r. wprowadziła możliwość całkowicie zdalnego otwarcia rachunku maklerskiego dla wszystkich zainteresowanych osób….”
Redakcja doceniła również, zaangażowanie w rozwój oferty biura: „…Broker nie zapomniał także o rozwoju innych produktów. W drugiej połowie roku wprowadził specjalną promocję cenową, która promuje inwestowanie na rynkach zagranicznych za pomocą kont IKE i IKZE….” DM BOŚ posiada największą liczbę rachunków IKE/IKZE w ramach prowadzonych rachunków maklerskich wśród wszystkich biur maklerskich.

W podsumowaniu uwagę zwraca również docenienie działalności edukacyjnej biura poprzez
prowadzone przez ekspertów DM BOŚ blogi.(blogibossa.pl) „…DM BOŚ jest także aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, co w branży maklerskiej wcale nie jest taką oczywistością. Nie można także pominąć prowadzonych przez jego ekspertów blogów, które nie tylko przybliżają inwestorom świat inwestycji, ale także poruszają najgorętsze tematy rynkowe, a także prezentują ciekawostki inwestycyjne z całego świata….”

Dalej czytamy, że podejmowane przez biuro działania oraz sprzyjające warunki rynkowe sprawiły, „…że w DM BOŚ w 2020 r. przybyło prawie 12 tys. rachunków maklerskich. Broker po raz kolejny okazał się też liderem rynku terminowego, gdzie zdobył 19,82 proc. udziałów. DM BOŚ jako jeden już z nielicznych tradycyjnych brokerów nadal działa też na rynku forex i CFD.”

Dziękujemy redakcji za docenienie wysiłku wkładanego w rozwój oferty i dbałość wysoki standard obsługi.

1/1