Aktualność

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów. Zmieniamy się razem!

Zobacz jak bardzo nam pomogłeś biorąc udział w badaniu SII w 2020 roku. Dzięki odpowiedziom w ankiecie wiedzieliśmy dokładnie co w naszej ofercie jest bardzo dobre, co  powinniśmy poprawić, a czego ewidentnie brakuje.

Dzięki uwagom z badania, w nowej wersji aplikacji mobilnej bossaMobile – wdrożonej już w grudniu 2020 – znacząco poprawiliśmy stabilność systemu i dostęp do notowań. Kolejny etap przed nami to dostęp do rynków zagranicznych uwzględniający notowania.

Kolejny wspominany segment to rynki zagraniczne – w myśl inwestorskich sugestii obniżyliśmy minimalną prowizję o połowę – do 19 zł. Na razie do końca roku, z założeniem,  że promocja ta będzie bezterminowa. Mamy też chyba największą ofertę ETF na rynku spośród polskich domów maklerskich, jednak z powodu wymogów regulacyjnych (KID w języku narodowym) trudno jest zaoferować ETF’y z giełd amerykańskich. Pracujemy nad ciekawszym kosztowo dostępem do notowań zagranicznych online, co przyniesie efekty na przełomie I i II kwartału – na dziś mamy od 28 zł miesięcznie i profesjonalną aplikację Infront.

OBI

Serwis informacyjny dla zalogowanych będzie zmieniony w najbliższych tygodniach – tam łatwiej będzie znaleźć rekomendacje (ok. 100 spółek) i raporty miesięczne naszego działu analiz. Sam serwis transakcyjny pozytywnie zaskoczy inwestorów w przyszłym roku (także dla macOS). Jesteśmy liczącym się graczem na rynku IPO – ale nie bierzemy udziału w każdej ofercie, skupiamy się na tych największych i najbardziej interesujących dla klientów.

Jeśli chcecie Państwo mieć dostęp do większej ilości ofert – 5 czy całego arkusza – prosimy o kontakt, mamy takie rozwiązania. Generowane obroty pozwolą zniwelować koszty, wynikające z kosztów GPW w Warszawie.

Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji badania – bossa słucha opinii inwestorów bo to jest w naszym wspólnym interesie. Chcemy oferować najlepsze narzędzia i informacje dla najbardziej wymagających inwestorów na rynku.  DM BOŚ – konkretnie i na temat.

Weź udział w 19 edycji badania i powiedz co jeszcze możemy poprawić!

OBI

1/1