Aktualność

Startuje konferencja PASYWNA REWOLUCJA

22-23 września odbędzie się konferencja PASYWNA REWOLUCJA. Organizatorem konferencji jest Stockbroker.pl, a patronem honorowym Giełda Papierów Wartościowych.

DM BOŚ jest jednym z partnerów wspierających, a nasz ekspert Paweł Kolek opowie „Jak inwestować w zagraniczne ETF-y przez polski dom maklerski?”

Fundusze ETF od 30 lat podbijają serca inwestorów na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych wybucha wręcz pasywna rewolucja – na rynku akcji aktywa funduszy pasywnych przewyższają już aktywa funduszy zarządzanych aktywnie. Inwestorów przyciągają niskie koszty, transparentność oraz szeroki wybór strategii. Tymczasem w Polsce ETF-y są jeszcze mało znanym instrumentem.

Celem konferencji jest pokazanie:

• czym są fundusze pasywne

• jak w nie inwestować

• jakie są aktualne trendy na tym rynku

Program konferencji obejmuje:

• 3 panele dyskusyjne

• 20+ wykładów

Udział w konferencji weźmie szerokiego grono przedstawicieli rynku funduszy pasywnych, w tym instytucje zagraniczne,  blogerzy finansowi, dostawcy funduszy ETF, domy maklerskie oraz inne instytucje związane z funduszami pasywnymi.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla wszystkich uczestników, którzy zarejestrują się przed lub w trakcie konferencji.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie konferencji https://pasywnarewolucja.pl

1/1