DM BOŚ partnerem programu "Energa w Akcji!"

Warszawa, 15 października 2019

Podczas Dnia Inwestora Grupy Energa, przedstawiciele Domu Maklerskiego BOŚ i Grupy Energa podpisali list intencyjny dotyczący współpracy w ramach programu "Energa w Akcji!"

"Energa w Akcji!" to już drugi program lojalnościowy przygotowany przez giełdową spółkę, skierowany do inwestorów indywidualnych, do którego przyłączył się Dom Maklerski BOŚ. Wiosną klienci biura mogli dołączyć do programu "Orlen w Portfelu".

"Naszą domeną od zawsze była i nadal jest mocna pozycja w obsłudze klientów indywidualnych. Udział DM BOŚ w programie był naturalnym wyborem. Chcemy wspierać na różnych polach inwestorów indywidualnych, także poprzez docenienie ich lojalności wobec spółek giełdowych." – powiedział Radosław Olszewski, Prezes Zarządu DM BOŚ. "Bogata oferta programu lojalnościowego Energi na pewno spotka się z dużym zainteresowaniem inwestorów." – dodaje.

Na tą chwilę warunkiem skorzystania z atrakcyjnej oferty "Energi w Akcji!" jest posiadanie przez minimum pół roku przynajmniej 500 akcji Energi SA na rachunku w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego. Po zakończeniu kwestii formalnych, będą do tego uprawniały również akcje zgromadzone w Domu Maklerskim BOŚ.

Klienci DM BOŚ mogą liczyć na szeroką ofertę korzyści, między innymi na bezpłatny rachunek maklerski w ramach Pakietu Żółtego w DM BOŚ. Dodatkowo grupa Energa oferuje rabat na swoje panele fotowoltaiczne, a dzięki współpracy z MyBenefit inwestorzy będą mogli korzystać z blisko trzech tysięcy różnych świadczeń w ramach programu My Benefit w tym bilety do kina i teatru, wstęp do ośrodków rekreacyjnych czy ofert wypoczynkowych w luksusowych hotelach.

Warto wspomnieć o edukacyjnej części korzyści płynących z przystąpienia do programu. Uczestnicy otrzymają dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz możliwość udziału w konferencjach naukowych, organizowanych wspólnie przez partnerów programu, a poświęconych tematyce inwestowania w spółki energetyczne.

Kontakt:
Joanna Szachewicz
Kierownik Zespołu Marketingu i PR DM BOŚ S.A.
tel. 22 504 31 14
e-mail: j.szachewicz@bossa.pl

1/1