Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. i blogi.bossa.pl z tytułem Herosa Rynku Kapitałowego

Dom Maklerski BOŚ otrzymał tytuł Herosa  Rynku Kapitałowego 2019 w kategorii Edukator Giełdowy. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali podczas XXIII konferencji Wall Street, która odbyła się w Karpaczu w dniach 31 maja – 2 czerwca br.

W organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych plebiscycie „Herosi Rynku Kapitałowego” jak co roku nagrodzone zostały spółki oraz dziennikarze, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego.

Dostrzegając zaangażowanie różnych podmiotów i osób w edukację inwestorów giełdowych Stowarzyszenie zdecydowało się wprowadzić nowe kategorie w tym m.in. kategorię Edukator Giełdowy, gdzie nagroda główna mogła przypaść różnym podmiotom, fundacji, spółce giełdowej, blogerowi, czy też domowi maklerskiemu.

Dzięki głosom inwestorów tytuł Herosa Rynku Kapitałowego 2019 przypadł Domowi Maklerskiemu BOŚ i blogi.bossa.pl. W uzasadnieniu organizatora czytamy „ …za wieloletnią edukację inwestorów giełdowych, liczne cykle spotkań z inwestorami oraz blogi.bossa.pl„. Tym samym pokonując nominowanych w tej kategorii Fundację GPW, PKN Orlen i CFA Society, Tomasza Jaroszka i Przemysława Gerschmana oraz Noble Securities.

DM BOŚ od lat wspiera inwestorów licznymi szkoleniami, analizami, rekomendacjami oraz komentarzami ekspertów. W trosce o wiedzę inwestorów, ich edukacja od zawsze stanowi istotny element aktywności biura. Od wielu lat organizuje liczne szkolenia i webinary i aktywnie rozwija blogi, będące źródłem wiedzy dla mniej i bardziej zaawansowanych inwestorów.

1/1