Bankier.pl, 22 listopada 2017

Na pytania dotyczące domów maklerskich w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów 2017, organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, odpowiedziało 4711 inwestorów indywidualnych. 

TV Parkiet, 25 września 2017

W poniedziałek gościem Andrzeja Steca w Parkiet TV był Sebastian Zadora, Dyrektor Wydziału Sprzedaży Instrumentów Finansowych w DM BOŚ, który opowiadał o nowym rozwiązaniu, które ma chronić inwestorów na rynku forex.

Parkiet, 17 sierpnia 2017

Maklerzy już wcześniej wskazywali, że I półrocze to okres większej aktywności inwestorów indywidualnych na rynku akcji. Nie mylili się. Tak dobrze nie było od lat.

Home&Market, czerwiec 2017

Menedżer czyli kto? Czy zastanawiacie się Państwo czasem, jak chcielibyście, żeby funkcjonowała osoba zarządzająca Waszym zespołem? Jakie powinna mieć cechy osobowości? Jakie predyspozycje? (…) Niewątpliwie interesującą lekturą będzie nasze zestawienie Menedżerów Roku. Warto przyjrzeć się , kto zarządza najprężniejszymi spółkami w Polsce.

FXMAG, lipiec 2017

Od września ubiegłego roku brokerzy oferujący handel kontraktami CFD są zobowiązani do publikowania kwartalnych wyników swoich klientów w formie odsetka zarabiających i tracących traderów dla poszczególnych kategorii (według instrumentów bazowych).

TV Parkiet, www.parkiet.com, 15 maja 2017

Gościem wtorkowego programu PROSTO z PARKIETU był Sebastian Zadora, dyrektor wydziału sprzedaży instrumentów finansowych Domu Maklerskiego BOŚ, którego zapytaliśmy m.in.

Home&Market, marzec 2017

Kategoria – Produkt Inwestycyjny

Dom maklerski BOŚ, Produkt: bossa amIKE - zarządzanie na kontach IKE/IKZE.

TV Parkiet, www.parkiet.com , 26 kwietnia 2017

Miło nam poinformować, iż Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. kolejny rok z rzędu został uhonorowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Tym razem za wyniki osiągnięte w 2016 r.

15 marca 2017 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Byki i Niedźwiedzie oraz Złote Portfele organizowana przez Gazetę Giełdy Parkiet. Statuetki otrzymali najlepsi uczestnicy rynku kapitałowego.

1/1