Kurs giełdowy

Witamy na stronach edukacyjnych prowadzonych przez DM BOŚ. Postaramy się Państwa przeprowadzić przez tajniki i niuanse inwestowania.

Nasi pracownicy, współpracownicy oraz zaprzyjaźnieni autorzy w przystępny sposób przedstawiają tematy, które zainteresują zarówno osoby dopiero zaczynające przygodę z giełdą jak i zaawansowanych graczy.

Dla początkujących

Ogrom materiałów może przestraszyć początkujących inwestorów, dlatego oznaczyliśmy teksty, które powinni przeczytać w pierwszej kolejności.

Wybraliśmy 10 tekstów, po ich przeczytaniu początkujący inwestor poczuje się pewniej na rynkach finansowych. Ale to tylko początek drogi.

Zacznij drogę od Krótkiego kursu inwestowania w akcje.

Dla zaawansowanych

Rynki się zmieniają. Powstają nowe instrumenty, ryzyka, rynki. Pojawiają się nowe okazje czy metody inwestycyjne.
Czy warto poszerzać wiedzę giełdową? Oczywiście, że tak!

Dlatego dzielimy się swoimi doświadczeniami, pokazujemy nowinki z rynku, obnażamy słabości metod, które przestały działać. Wprowadzamy również inwestorów w świat instrumentów pochodnych - kontraktów i opcji np. w Kursie o Opcjach.

Nie jesteśmy w stanie być we wszystkich miejscach, w których inwestorzy potrzebują edukacji. Ale od czego jest Internet i szkolenia online. Zachęcamy inwestorów do zaglądania na stronę ze szkoleniami, na której zamieszczamy listę internetowych spotkań z naszymi specjalistami.

Niniejszy materiał, przygotowany przez DM BOŚ S.A. ma charakter wyłącznie informacyjny... Dowiedz się więcej