Krótki kurs inwestowania w akcje

Akcje spółek są jedną z najpopularniejszych form inwestowania. Dają szansę na ponadprzeciętne zyski każdemu, kto chciałby wziąć udział we wzroście gospodarczym. Na każdym kroku korzystamy z produktów i usług przedsiębiorstw, które pozyskiwały kapitał do swojego rozwoju dzięki wejściu na giełdę. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim kursem, w którym wyjaśnimy najważniejsze aspekty związane z inwestowaniem w akcje. Ponieważ każda inwestycja nieodłącznie wiąże się z ryzykiem wiedza na ten temat jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu.

W krótkim kursie wyjaśnimy jak funkcjonuje rynek giełdowy. Czym jest spółka akcyjna i dlaczego firmy wybierają notowanie na giełdzie. Opiszemy elementy sesji giełdowej oraz tego jakie podmioty na niej funkcjonują. Omówimy czym jest analiza fundamentalna, a czym zajmuje się analiza techniczna. Zaproponujemy kilka wskazówek, dzięki którym inwestowanie będzie bardziej świadome i pozwoli poznać najważniejsze ryzyka.

kroki lekcjeZrób pierwszy krok!

Wszystko to w kilku krótkich lekcjach, bez zbędnego akademickiego żargonu. 

Niniejszy materiał, przygotowany przez DM BOŚ S.A. ma charakter wyłącznie informacyjny, prezentowany jest w celach edukacyjnych i nie stanowi porady prawnej oraz nie jest rekomendacją osobistą w ramach świadczenia usługi doradztwa inwestycyjnego zgodnie z przepisami prawa. DM BOŚ S.A. nie udziela gwarancji dokładności, aktualności, oraz kompletności niniejszych informacji. Zaleca się przeprowadzenie we własnym zakresie niezależnego przeglądu informacji z niniejszego materiału.

1/1